7 lip 2010

NEONOVI zwycięzcą - "Pod Prąd" - festiwalu rozmaitości scenicznych.

W sobotę odbyła się pierwsza edycja imprezy zatytułowanej "Pod Prąd festiwal rozmaitości scenicznych". Na frysztackiej scenie zagrało dla nas pięć zespołów, które zakwalifikowały się do I edycji festiwalu "POD PRĄD". Zwycięzcą I edycji festiwalu została rzeszowska grupa "NEONOVI" - Gratulujemy !!! Pozostałym czterem zespołom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w tegorocznej edycji "Pod Prąd festiwal rozmaitości scenicznych". TO JUŻ PEWNE ŻE "POD PRĄD FESTIWAL ROZMAITOŚCI SCENICZNYCH" ZAGOŚCI W NASZEJ GMINIE NA DŁUŻEJ - ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU.

Koncerty zaczęły się z lekkim opóźnieniem. Na skutek przelotnego deszczu, który pojawił się w godzinach popołudnowych, sprzęt nie działał poprawnie i nasz dzielny akustyk Maciek miał lekkie problemy z "odpaleniem" go. Na szczęście szybko zdołał uporać się z problemem, i nasza prowadząca BOŻENA oficjalnie mogła rozpocząć "POD PRĄD - festiwal rozmaitości scenicznych". Koncerty odbywały się już zgodnie z planem, a z minuty na minutę pod sceną we Frysztaku gromadziło się coraz więcej osób, aby bawić się przy muzyce goszczących u nas zespołów.

Już wkrótce na naszej stronie pojawią się filmy z koncertów grup, które uczestniczyły w I edycji "POD PRĄD festiwal rozmaitości scenicznych".

Stowarzyszenie Fundusz Promocji i Rozwoju Ziemi Frysztackiej dziękuje serdecznie GOK-owi i GOSiR-owi za pomoc w organizacji festiwalu, Wójtowi Gminy Frysztak za wsparcie, a także firmom: Wenta, Delikatesy Centrum, p. Wacławowi Salamonowi, Neo Design za wsparcie finansowe, Zakładowi Komunalnemu za pomoc w porządkowaniu całego obiektu i innym, którzy przyczynili się do organizacji całego festiwalu.


ZAPRASZAMY PONOWNIE ZA ROK!!!

0 komentarze:

Prześlij komentarz