17 paź 2016

Walne Zebranie za nami

W piątek 14 października odbyło się długo wyczekiwane Walne Zebranie stowarzyszenia Ziemia Frysztacka. Było to przede wszystkim zebranie sprawozdawczo – wyborcze, ale też okazja do spotkania dobrych znajomych, przyjaciół. Czuć było radość i pozytywną energię. 

Ustępujący Zarząd przestawił sprawozdanie merytoryczne i finansowe z działalności w 2015 roku. Następnie swoją ocenę pracy Zarządu przestawiła Komisja Rewizyjna. Wniosek Komisji o udzielenie Zarządowi absolutorium został przyjęty jednogłośnie. 

Przystąpiliśmy do wyborów nowych władz: Prezesa, Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Zgodnie ustaliliśmy, że nie będziemy wiele zmieniać i tak: Prezesem została Magda Śliwka, do Zarządu weszli: Ilona Pałys, Agnieszka Buba, Wojtek Patla, Łukasz Fąfara, Mariusz Marczak i Jerzy Urban. Natomiast do Komisji Rewizyjnej weszli: Genowefa Tęcza, Jolanta Zarszyńska i Anastazja Godek. 

Na koniec dyskutowaliśmy o dotychczasowych doświadczeniach i planach na przyszłe działania. Już mniej oficjalnie, w niepełnym składzie, bo niektórzy musieli pędzić do swoich obowiązków, radziliśmy do późna, nie chciało się wracać do domu…
 … za co Wam serdecznie dziękuję 
Magda Śliwka

1 komentarze:

  1. Useful article, thank you for sharing the article!!!

    Website bloggiaidap247.com và website blogcothebanchuabiet.com giúp bạn giải đáp mọi thắc mắc.

    OdpowiedzUsuń