16 lis 2015

Ziemia Frysztacka w programie FaniMani.pl - kupujac możesz nas wspierać!

Robisz zakupy online, a część wartości Twoich zakupów trafia do wybranej przez Ciebie organizacji. I co najlepsze - pomagasz za darmo, bo płacisz tyle co zawsze! Dołącz do tysięcy użytkowników i zacznij wspierać wybraną organizację przy okazji zakupów w ponad 750 sklepach internetowych.

Nasze stowarzyszenie zarejestrowało się w programie FaniMani.pl. Zapraszamy na zakupy w internetowych sklepach korzystając z FaniMani.pl. Jak to działa? Wybierasz organizację (fundację, stowarzyszenie, etc.) i przechodzisz na stronę e-sklepu. Robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle co zawsze! Część wartości Twoich zakupów trafia do wskazanej przez Ciebie organizacji!

Bezpośredni link do naszej strony w serwisie FaniMani.pl:

Zobacz Film


Przypominajka o DOBRYCH zakupach
Rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które przypomni Ci o możliwości wspierania za każdym razem, gdy wejdziesz na stronę sklepu będącego naszym partnerem. Twoja darowizna nigdy nie przepadnie! LINK DO PRZYPOMINAJKI - KLIKNIJ TU!

PAMIĘTAJ - Kupując przez FaniMani.pl wspierasz nasze stowarzyszenie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz