13 lis 2013

XXII finał WOŚP na sportowo i koncertowo ! Rejestracja wolontariuszy rozpoczęta !

Ruszyliśmy z przygotowaniami do XXII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12 stycznia 2014 roku. Tym razem będziemy zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Frysztacki Finał zagramy na sportowo. Tego dnia mieszkańcy naszej gminy będą mogli wziąć udział w trzech turniejach: koszykówki, siatkówki i piłki nożnej. Zawody zorganizowane zostaną na trzech salach sportowych, więc czasu i miejsca na zmagania nie zabraknie. Więcej szczegółów już wkrótce na oficjalnej stronie sztabu Frysztak – wosp.frysztak24.pl


Już dziś zapraszamy Państwa również  na kolejną edycję tradycyjnego biegu „Policz się z cukrzycą”. Przed nami już trzecia odsłona tego wspaniałego biegu, który tym razem odbędzie się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Biegniemy dla dobrej zabawy i rekreacji, a więc drodzy biegacze - bez względu na wiek i predyspozycje sportowe, zapraszamy na start!
Dla lubiących zimowe szaleństwa zorganizujemy również bieg na nartach, a dla najmłodszych zabawy na śniegu. Oby pogoda dopisała!

Wieczorem zaprosimy Państwa na teren Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku, gdzie odbędą się finałowe koncerty. Mamy nadzieję, że rozgrzeją one wszystkich, również tych, którzy tego dnia nie zdążyli wziąć udziału w gorących zmaganiach sportowych.


XXII Finał WOŚP we Frysztaku uwieńczymy o godzinie 20:00 tradycyjnym „światełkiem do nieba”, czyli pokazem sztucznych ogni. Oj, będzie się działo!

Program obchodu frysztackiego Finału nie jest zamknięty! Jeżeli mają Państwo ciekawe pomysły na wspólne spędzenie tego wyjątkowego dnia, piszcie do nas:  wosp@frysztak24.pl
Zapraszamy gorąco do częstego odwiedzania WOŚPowej strony frysztackiego sztabu – www.wosp.frysztak24.pl.

XXII Finał WOŚP we Frysztaku odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Frysztak.

Organizatorami imprezy są:
ZIEMIA FRYSZTACKA - Stowarzysznie Promocji i Rozwoju,
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku,
Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku,
Gminny Zakład Komunalny we Frysztaku,
Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku
Szkoła Podstawowa we Frysztaku,
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy we Frysztaku.

Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak - Frysztak24.pl patronuje medialnie XXII finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Frysztaku

0 komentarze:

Prześlij komentarz